Teleskopický manipulátor T7035

T7035 má výšku zdvihu 7 m, užitočné zaťaženie 3,5 t a je k dispozícii s tromi výkonnými modelmi motora. Prevádzkové úlohy sa zameriavajú na manipuláciu s ťažkými materiálmi, presné stohovacie práce vo výškach, dobrý dosah pri tlačení materiálov a plynulý pohyb pri plnení systému. Jedinečná a revolučná kabína optimálneho výhľadu zaisťuje dokonalé výhľady všetkými smermi. T7035 má v kabíne nainštalované iba štyri stĺpiky. V kombinácii s panoramatickým zadným oknom to vedie k dokonalému výhľadu dozadu. Šikmá kapota navyše poskytuje optimálny výhľad na stranu a zadnú časť pravého zadného kolesa.

Revolučná kabína „Best View“

Kabína Best View s jedinečným 4-stĺpikovým dizajnom a panoramatickým zadným oknom zaisťuje neporovnateľný výhľad do všetkých strán. Veľké zakrivené predné okno poskytuje vynikajúcu viditeľnosť prídavného zariadenia a nákladu v akejkoľvek polohe teleskopického ramena. Šikmá kapota tiež zaisťuje optimálny výhľad do strany a dozadu na pravé zadné koleso. Voliteľná ochranná mriežka s optimalizovanou viditeľnosťou ponúka najvyššiu úroveň bezpečnosti bez obmedzenia vášho výhľadu.

Obsluha na prvom mieste

Pri vývoji kabíny Weidemann Best View Cabin bol najvyššou prioritou pohodlie pre vodiča. To sa odráža v ergonomickom usporiadaní všetkých ovládacích prvkov, ako aj vo farebne orientovanom koncepte ovládania, vysokokvalitnom sedadle vodiča (voliteľné vzduchové odpruženie) a odpruženej konzole joysticku, veľkom 7-palcovom displeji, rôznych odkladacích a odkladacích priečinkoch a výškovo a náklonne nastaviteľný volant.

Motor a obsluha

Kapota sa dá ľahko otvárať smerom nahor a priečne inštalovaný motor ponuka veľmi dobrý prístup zo všetkých strán. Všetky filtre a miesta údržby sú ľahko dostupné. Jednoduchá a rýchla údržba maximalizuje dostupnosť stroja a optimalizuje prevádzkové náklady.

Reverzný ventilátor

Stlačením tlačidla sa nečistoty odfúknu z chladiacej mriežky a na sacích plochách kapoty. Hydraulický motor a čerpadlo sú navrhnute tak, aby bolo možné obrátiť prúdenie vzduchu ventilátora. To chráni stroj pred poškodením v dôsledku prehriatia a zabraňuje dodatočnej ručnej údržbe. Reverzný ventilátor zvyšuje životnosť motora a ponuka zvýšený komfort pre vodiča.

Rýchloupínací 3 hydraulický okruh

Pripojenie a odpojenie hydraulického príslušenstva nebolo nikdy jednoduchšie. Teleskopické stroje majú špeciálne vlastnosti. Dvakrát stlačte tlačidlo Odpojiť/Pripojiť. Druhý je umiestnený priamo na teleskopickom ramene. Pre bezpečnosť a rýchlejšiu výmenu. Preto s osvedčenou spojkou vymeníte iné zariadenia v priebehu niekoľkých sekúnd podľa naliehavých potrieb. Všetko ide hladko, teda aj pri bežiacom motore.

Technické parametre

Vlastnosti T7035 Základná výbava
Motor Perkins
Typ motoru 904J-E36TA
Valce 4
Výkon motoru (kW/PS) 74,4/102
(Varianta1) 90/122
(Varianta2) 100/136
pri max. otáčkach (ot./min) 2 200
Zdvihový objem (cm³) 3 621
Emisní norma Stupeň V
Dodatočná úprava DOC, DPF, SCR
ÚDAJE O VOZIDLE
Rýchlosť pojazdu (voliteľné) km/h 20 (30/40)
Nádrž na palivo (l) 142
Nádrž na olej (l) 90
HYDRAULIKA
Tlak pojazdu (bar) 500
Prietok hydrauliky (l/min) 138,6
Tlak pracovnej hydrauliky (bar) 261
HMOTNOSTI
Prevádzková hmotnosť (štandard kg) 7 250
Užitočná nosnosť (max. kg) 3 500
ROZMERY
Štandardné pneumatiky Alliance 405/70-24
Celková dĺžka bez lyžice (mm) 4 950
Výška s kabínou (mm) 2 425
Max. výška otočného bodu lopaty (mm) 7 305
Celková šírka (mm) 2 450
Vnútorný polomer (mm) 1 640
Uhol riadenia (°) 45

Diagram manipulátor Weidemann T7035