Pozývame Vás na Celoslovenské dni poľa Dvory nad Źitavou 5-6.6.2018

25. 05. 2018

Celoslovenské dni poľa konané každoročne vo Dvoroch nad Žitavou, sa stali už tradíciou a sviatkom poľnohospodárov. Land Technologies s.r.o. sa už naplno predstaví v nových farbách ako aj rozšíreným portfóliom značiek a strojov.

Dozaista najväčším ťahákom budú už tradične postrekovače AGRIFAC. Okrem už výborne uvedených strojov MILAN a CONDOR so svetlou výškou 125 - 200 cm a variabilným rozchodom sa na tomto ročníku predstaví aj skutočný obor medzi postrekovačmi. CONDOR ENDURANCE s nádržou 8000 l a 36 metrovými ramenami, to je už extrémna rýchlosť a výkonnosť pri postrekovaní. 

Po minulej sezóne sa veľmi dobre uviedli stroje anglického výrobcu SUMO. Sejačkou DTS 6 sa zasialo viac ako 800 ha v rôznych podmienkach jačmeň, hrach, repka a ozimná pšenica. Porasty sa už blížia k žatve a tešia sa všeobecnému záujmu. V Dvoroch bude vystavená verzia sejačky DTS 6 s prihnojovaním, STRAKE - slamové brány a TRIO - variabilný diskovo-radličkový kyprič. 

Horúcou novinkou v našom portfóliu sú stroje FARMET, pre ktoré sme ako spoločnosť získali priame zastúpenie na Techagro v Brne. K dispozícii bude disková sejačka Falcon 6 PRO so záberom 6 m, vlajková loď značky FARMET Kompaktomat K600PS, diskový podmietač Softer 6 PS a radlicový kyprič Fantom 800 PRO. 

Stále aktuálne stroje sú cisterny KOTTE s miešaním močoviny. Prezentovaná bude cisterna VT16200. 

Z mulčovacej techniky bude vystavený mulčovač AGILA od výrobcu FALC so záberom 5 m. 

Lesná fréza ZANON TN/DT 2500 s vidiovými hrotmi sa nezastaví pred ničím. 

Stroje na prísev medziplodín už tradične zastupujerakúsky výrobca APV. 

Tešíme sa na stretnutie a výmenu skúseností s Vami.