Na DOD sme predstavili viacero noviniek - Fotogaléria

12. 09. 2022

Začiatkom septembra, na konci horúcich dní, sme v Land Technologies usporiadali už tradičný deň otvorených dverí. Cestu k nám si našlo takmer 150 návštevníkov z 80 spoločností. Aj touto cestou by sme chceli veľmi pekne poďakovať za účasť veríme, že si odniesli množstvo zážitkov a inšpirácie do svojej ďalšej činnosti.

AGRIFAC AIC PLUS

Sme radi, že sme mohli predstaviť novinku spoločnosti AGRIFAC AIC PLUS. Jedná sa o kamerový systém rozpoznávania burín v reálnom čase a tým cielený postrek konkrétneho jedinca. A hoci sa táto opcia ešte nezačala naplno predávať, jej nasadenie už určite nebude dlho trvať. Cieleným postrekom na úrovni rastliny, tak bude možné ušetriť "obrovské" množstvo nákladov na chemické prípravky a nehovoriac o ekologickom aspekte postreku.

K videniu bola aj aplikácia postreku na základe podkladovej mapy z drona v spolupráci so spoločnosťou SKYMAPS a postrekovačom CONDOR ENDURANCE s navigáciou TOPCON X35.

Presná aplikácie hnojív

V problematiky presného poľnohospodárstva sme predviedli navigácie TOPCON s rozmetadlami priemyselných hnojív DCM.

Regeneratívne poľnohospodárstvo

V oblasti spracovania pôdy a sejby sa už dlhodobejšie venujeme technológiám StripTill a NO-till. Teší nás, že sme mohli aktívne predviesť stroje SUMO DD, SUMO DTS a FARMET Strip-TILL a Falcom 6 PRO FERT+ so striptilovou sekciou.

Vertikálne spracovanie pôdy

Zo strojov na vertikálne spracovanie pôdy sme, okrem osvedčených strojov, ukázali novinku na slovenskom trhu, kyprič TERRIX 450 PS Quatro z dielne spoločnosti FARMET. Jedná sa o štvorradový kyprič, ktorého hlavnou výhodou je postupne prehlbovanie spracúvaného pôdneho profilu plytším nastavením predných radov a hlbším nastavením zadných radov.

Ďakujeme ešte raz za vašu účasť a tešíme sa na stretnutie 6.9.2023 na našom Dni otvorených dverí.

Fotografie nájdete v galérii po kliknutí na tento odkaz:

https://photos.app.goo.gl/YtWtDtfXkwCxj7dn8