FARMET Česká Skalice pod krídlami Land Technologies Lužianky

26. 04. 2018

Modré stroje značky FARMET začali písať históriu na slovenských poliach už v roku 1999. Svoju obľúbenosť a spoľahlivosť si vydobyli najmä kompaktory Kompaktomat, ktoré sú vlajkovou loďou dnes už celosvetovo uznávaného českého výrobcu z Českej Skalice. FARMET je však v súčasnosti schopný riešiť nielen kompaktory, ale aj celý sortiment strojov pre technológie bezorebného a minimalizačného spracovania pôdy a sejby. 

Stratou súčasného zastúpenia značky pre Slovensko, sa začiatkom roka 2018 majitelia spoločnosti FARMET a.s. a Land Technologies s.r.o., dohodli na vzájomnej spolupráci a pokračovaní šírenia dobrého mena osvedčenej značky pre slovenských poľnohospodárov. Podpis zmluvy o obchodnom zastúpení sa stal slávnostnou udalosťou a realitou v priebehu medzinárodnej výstavy Techagro 2018 v Brne 10.4.2018, kde si vzájomne podali ruky Ing. Oľga Lajdová, CSc, MBA a Ing. Karel Žďárský.

Spoločnosť Land Technologies s.r.o. získala silného a spoľahlivého partnera, s ktorého výrobným programom pokryje, popri aktuálnych progresívnych technológiách SUMO, dopyt po najrôznejších spôsoboch spracovania pôdy a sejby. Land Technologies, možno povedať, disponuje historicky dlhoročnými skúsenosťami s vyžívaním a zavádzaním technológii spracovania pôdy a sejby ako aj agrotechnologickým poradenstvom na Slovensku.

Radi by sme všetkých aktívnych, ako aj budúcich užívateľov strojov FARMET uistili, o našej maximálnej profesionalite a kompetentnosti v oblasti dodávok strojov ako aj originálnych náhradných dielov z vlastnej produkcie FARMET.

Na diskusiu o strojoch FARMET sa teší školený tím Land Technologies na celoslovenských dňoch poľa vo Dvoroch nad Žitavou 5-6.6.2018.