Ďakujeme za Vašu návštevu na TechAgro v Brne

07. 04. 2016

Brány TechAgro v Brne sa už uzatvorili. Dovoľujme si Vám aj touto cestou poďakovať za návštevu našej expozície v pavilóne F, kde sa naša spoločnosť prezentovala postrekovačom holandského výrobcu Agrifac CONDOR. Tento stroj si už na prvý pohľad svojou mohutnosťou a jednoduchosťou získal slovenských i českých poľnohospodárov. Svojim prevedením je veľmi univerzálny a schopný plniť aj požiadavky najnáročnejších užívateľov.

Na výstave bola prezentovaná verzia s objemom nádrže 5000 l, svetlou výškou 2 m (Clearance plus), plynule nastaviteľným rozchodom kolies 225 cm až 300 cm, 36 metrovými ramenami ako aj PLUS systémami firmy AGRIFAC. Najviac zaujala dýza HighTechAirFlow PLUS pomocou ktorej užívateľ získa univerzálnosť aplikácie s možnosťou prispôsobenia veľkosti kvapkového spektra na základe tlaku vzduchu. Záujemcov ohromil i výkonný motor IVECO s výkonom 285 koní v pomere k samotnej hmotnosti stroja len 11 ton.

CONDOR sa v nasledujúcom období predstaví už na celoslovenských dňoch poľa v Dvoroch nad Žitavou 7. a 8. júna. Tešíme sa na návštevu.